.::. Firma Profili .::.

 

PAKEL DAMLAMA; Damlama sulama Plastik ek parçalarının imalat ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermektedir.

2000 yılından bu yana  Damlama sulama sektörünün olmazsa olmazı olan plastik ek parça ve plastik filtrelerin imalatı yapmakta olan firmamız, ülke tarımının az suyla daha fazla ürün almasına imkan sağlayan damlama sulama sektörünün ihtiyaçlarına önemli katkı sağladığımız için gurur duymaktayız.

Üretim ve pazarlama kalemini oluşturan ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; debi ayarlı damlatıcı, mini vana, kör tapa, ekleme, Gözlük, Damlama kazığı, Domates klipsi, Drip, Damlama contası, plastik filtre ve diğer damlama sulama plastik ekipmanlarından oluşmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Misyonumuz;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Damlama Sulama Plastik ek parça üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine kaliteli ürün ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan bir firma olmaktır.


Vizyonumuz;

Damlama Sulama Plastik ek parça üretim sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,

PAKEL DAMLAMA;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.